Loading...
Sizi Arayalım
Genel İngilizce Kursu
Hemen Yabancı Dil Seviyeni Öğren

Genel İngilizce Kursu

İstanbul İngilizce Kursu, Dil Kursu, Yabancı Dil Kursu

Yüksek standarttaki eğitim sistemimizle İngilizce dilbilgisini ayrıntılı olarak öğrenerek aynı zamanda okuma, yazma, dinleme ve bu aşamalar sizi sürekli geliştirilecektir. İstanbul'daki En iyi İngilizce kursu, Kurs süresince kelime hazinenizin artırılmasına önem verilerek pedagojik formasyon eğitimine sahip  uzman Türk ve Yabancı öğretmenlerle dersler verilmektedir. Öğretmenlerimiz gelenekselci bir öğretim tarzı yerine dersleri ilginç ve eğlenceli metodlarla öğrencileri sıkmadan sıcak bir atmosferde dil öğretmektedirler.

Öğretmenler öğrencilerimizle kişisel olarak özel  ilgilenmekte ve çeşitli aktivitelerle bol pratik ortamı yaratılmaktadır.

Kariyer Burda / Avrupa Lisanları Merkezi  kadıköy ingilizce kursu olarak yılların verdiği tecrübemizle eğitiminde  başarıyı getiren en önemli faktörün eğitim kalitesi ve  tekniği olduğunu göstermiştir. Bu nedenle genel ingilizce eğitimine  yönelik hazırlamış olduğumuz yoğun programlarda kursiyerlerimize zamanı en iyi şekilde kullanabilmeleri için yabancı dil  teknikleri öğretilmekte ve okuma, yazma, dinleme gibi becerilerini geliştirici konular işlenmektedir. Sık sık yapılan testler ile de kazandırılmış olan becerilerin pekiştirilmesi amaçlanmıştır. Yabancı Dil Kursları Fiyatları, ingilizce kırsu güncel bilgiler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kariyer Burda/Avrupa Lisanları Kadıköy dil kursu  her zaman olduğu gibi  yabancı dil öğretiminde de bir ilke imza atmıştır ve başarılı çalışmalarını sürdürmektedir. İlköğretim ve yetişkin grubu yabancı dil eğitimi   ingilzce kursu için her gün biraz daha geliştirerek mükemmelleştirdiği eğitimi uygulayan. Kariyer Burda/Avrupa Lisanları Merkezi, tüm öğrenci gruplarına   eğitim verebilecek düzeyde sektörde liderliğini sürdürmektedir.

Kariyer Burda/Avrupa Lisanları Merkezi  inglizce kursları nda eğitimin yaşı yoktur. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren kurumumuz, Temel Eğitim programında öğrencilerimizin anlama kabiliyetlerini, hareket becerilerini, zihinsel ve sosyal gelişimlerini  destekleyerek  eğitim vermektedir. Bu programın amacı, öğrencilerimizin  özel bir eğitimle yabancı dil öğrenmelerini sağlamaktır. Öğrencilerimizin  yabancı dil ile  yeni tanıştıkları için eğitmenlerimize düşen görev oldukça büyüktür. https://www.avrupalisanlarimerkezi.com/kampanyali-genel-ingilizce-kayitlarimiz-devam-ediyor/

Genel İngilizce kursumuzda alanında uzman akademik eğitmen kadromuz, öğrencilerimizin  ingilize kursları ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onların eksikliklerini gidermek için motivasyonlarını daima canlı tutmaktadırlar.

Renkli karakterlerin bir araya geldiği sınıflarımızda derslerimiz eğlenceli bir şekilde işlenmektedir. Uyguladığımız eğitim  sistemi sayesinde öğrencilerimizin  derse olan ilgilerini en üst düzeyde tutmaktadır.

Kariyer Burda/Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce kursu yıllardır eğitim verdiği öğrencileri ile gerçekleştirdiği eğitim programlarıyla bu konudaki başarısını ispatlamıştır.

Yabancı dil kursları kaç ay sürüyor? sorusunun cevabı için, Bakırköy Genel İngilizce Kursu,  Bağcılar Genel İngilizce Kursu,  Gaziosmanpaşa Genel İngilizce Kursu,  Kadıköy Genel İngilizce kursu  Şubelerimizde  uyguladığımız özel programlar, öğrencilerimize etkili öğrenme ortamı yaratarak onların ingilizce gelişim düzeylerine ve niteliklerine uygun şekilde öğrenimlerini hızlandırmaktadır. Öğrencilerimizin  önce yabancı dili anlamaları, daha sonra basit kalıpları kullanarak zorlanmadan konuşmaları sağlanmaktadır. Bu sebeple net bir süre vermek zordur ama fikir olsun diyerek şunu söyleyebiliriz, kurslarımız çoğunlukla 1 ile 12 ay aralığında sürmektedir.

Bu eğitimler  öğrencilerimize,  İngilizcenin tam anlamıyla kazandırılması hedeflenmektedir.

Öğrencilerimiz yaş ve seviye durumlarına ingilizceyi kursumuzda özel sınıflarda eğitim görmektedirler. Öğretimdeki ilk hedefimiz İngilizce’ yi öğrencilerimize  sevdirmektir. Öğrencilerimiz bunun bir ders olduğunu fark etmeden ingilizce  iletişim kurmaya çalışırken hedeflenen düzeyde İngilizce seviyesine de ulaşmaktadır. Öğrenim düzeyine göre okuma, yazma, konuşma ve dinleme alanlarında gelişimleri sağlanmaktadır.

Programın İçeriği:

Gramer

Dinleme

Kelime Bilgisi
Çeviri
Metin Okuma / Metin Oluşturma
Test Çözme Teknikleri

KURUMLAR İÇİN İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ:

Kariyer Burda/Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce Kursu kurumlara özel programlar sunarak, kurum çalışanlarına yönelik İngilizce ve mesleki eğitim vererek kurum içi çalışanların iş verimliliğini performansını artırmaktadır.

Özel Amaçlı Diğer Programlar:

Kaiyer Burda/Avrupa Lisanları Merkezi Kadıköy Dil Kursu, olarak kursiyerlerimizi özel olarak hazırladığımız başlıca programlar;

Büro Yönetimi – Yönetici Asistanı yabancı dil eğitimi,

Yurt dışına çıkmayı düşünenler için, günlük gereksinimleri karşılamaya yönelik yabancı dil kursu eğitim programı (Havaalanı, ulaşım, konaklama, restoran, alışveriş, banka işlemleri vs.),

Askeri okullar ve Polis Koleji/Akademisi programlarına paralel yabancı dil eğitim programı.

Seviyelerimiz: Beginner, Elementary, Pre-Intermediate,  Intermediate,  Upper-Intermediate,  Advanced

Ücretsiz Eğitim - Hemen Ön Bilgi Alın


Ara

Yaz